ŽEMAITIJOS GRANITAS, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
ŽEMAITIJOS GRANITAS, UAB

ŽEMAITIJOS GRANITAS, UAB

Energjia dhe burimet natyrore, Mallra stone, Stone products

Granito g. 20, Pasertupio k., Darbėnų sen.
LT-97260, Kretinga, Lituani
+370 44556 207
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 164211616
Kodi vat: 642116113
Ss code siguruesi: 327256
Ore pune
I-V 8:00-16:30

- ŽEMAITIJOS GRANITAS, UAB

Link të Karte biznesi
lart

Hartë


lart

Degët


ŽEMAITIJOS GRANITAS, UAB filialas
ŽEMAITIJOS GRANITAS, UAB filialas
Lt-91001, LT-91001
Klaipėda, Lituani
rodyklė
ŽEMAITIJOS GRANITAS, UAB filialas
ŽEMAITIJOS GRANITAS, UAB filialas
Šventosios g. 25G, LT-97124
Kretinga, Lituani
rodyklė
lart

Kategoria e aktivitetit të


Energjia dhe burimet natyrore, Mallra stone, Stone products
lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Faqja e internetit

Adresa e internetit: www.granit.lt

Emri site: Apie mus

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 4.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


VITAKA IR KO, UAB
Paminklų dirbtuvės, individuali veikla
OLAN LT, UAB
GRANITAS, UAB
R. Greičiūno IĮ
D. VAREC, UAB
R. Skromano PAMINKLŲ GAMYBA
ARMAVA, UAB
TALJA, S. Rakūno TŪB
AKMENORIJA, IĮ
AKMENIJA, UAB
V. Jodko individuali veikla
LOREKSTA, UAB
SMIGĖ, UAB
Č. Aimunto įmonė
FRUCTUS ARTIS, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi ŽEMAITIJOS GRANITAS, UAB Karte biznesi